Wynajem aut dostawczych – jakie i kiedy?

Tani wynajem samochodów dostawczych

W różnych regionach naszego kraju są wypożyczalnie oferujące wynajem samochodów dostawczych i busów. Większość z nich nie pobiera kaucji za wynajem auta, ale są i takie wypożyczalnie, które oprócz kaucji pobierają opłatę za podstawienie samochodu jak i za odbiór od klienta.

Jakie auta najczęściej wypożyczamy

Jeśli chodzi o samochody dostawcze to oferowane są:

Dostawczaki z nadwoziem furgon – Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Renault Master, Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter,

Pojazdy skrzyniowe z plandeką – Fiat Ducato plandeka, Peugeot Boxer skrzyniowy, Citroen Jumper Plandeka, Mercedes Sprinter skrzyniowy, Volkswagen Crafter Plandeka.

Maszyny są nowe, każdy ma ubezpieczenie OC. Wszystkie samochody mogą prowadzić kierowcy posiadający kategorię prawa jazdy B.

Kiedy potrzebujemy samochodów dostawczych

Przykładowo zdarza się, że ktoś pilnie potrzebujemy wynająć samochód dostawczy w Opolu. Potrzeby takie są sporadyczne lub jednorazowe, w takich przypadkach nie ma potrzeby kupowania na stałe i ciągłego utrzymywania tego rodzaju auta. Dobrze więc, że istnieją wypożyczalnie samochodów, które w swojej ofercie mają również pojazdy dostawcze. Tego rodzaju usługi mają powodzenie i wciąż jest wielu chętnych, którzy z oferty korzystają.

Ponadto w przypadku gdy jesteśmy częstym klientem danej wypożyczalni i okazuje się z czasem, że samochód dostawczy może nam być potrzebny na stałe, możemy go z czasem wykupić.

Jak wypożyczyć auto dostawcze

W internecie wypożyczalnie aut dostawczych mają swoje strony internetowe, na których firmy opisują jakie polecają pojazdy dostawcze.

Klient może sobie najpierw wybrać, jaki chce pożyczyć pojazd a następnie udać się do danej wypożyczalni, w celu podpisania umowy.

Samochody można wypożyczyć na okres czasu jaki nam pasuje i dobrać odpowiednie dla nas warunki wynajmu.

Istnieje także możliwość, że pracownicy wypożyczalni podstawią nam pojazd pod wskazany przez nas adres. Wygoda wynajmu samochodu dostawczego może być tak duża, że pojazd można wynająć nie wychodząc z domu.